optimal norge mediebyrå digital markedsføring

Gjengen

Ingen kan være ekspert på alt, men sammen kommer vi ganske nærme. SEO, innhold, rådgivning, SEM, sosiale medier eller inbound – noen av bransjens klokeste hoder finner du her.

håvard foss aamodt
Håvard Foss Aamodt
SENIORRÅDGIVER

936 16 172

havard@optimalnorge.no

LinkedIn

øyvind leithe tømmervåg
Øyvind Leithe Tømmervåg
SENIORRÅDGIVER

975 06 890

oyvind@optimalnorge.no

LinkedIn

robert roth
Robert Roth
SENIORRÅDGIVER

940 03 452

robert@optimalnorge.no

LinkedIn

milaim tafaj
Milaim Tafaj
SENIORRÅDGIVER

942 45 345

milaim@optimalnorge.no

LinkedIn

tonje halvorsen
Tonje Halvorsen
FAGANSVARLIG | SEO

920 80 491

tonje@optimalnorge.no

LinkedIn

caroline gustavson
Caroline Gustavson
SENIOR KONSULENT | SOME

951 96 483

caroline@optimalnorge.no

LinkedIn

harry thor bjarnason
Harry Thor Bjarnason
SENIORKONSULENT | SEM

942 23 164

harry@optimalnorge.no

LinkedIn

henriette staubo
Henriette Staubo
TEKSTFORFATTER | INNHOLD

452 92 082

henriette@optimalnorge.no

LinkedIn

caroline maugesten
Caroline Maugesten
KONSULENT | INNHOLD & SEO

470 53 068

carolinem@optimalnorge.no

LinkedIn

frode berentzen
Frode Berentzen
BYRÅLEDER

47 38 77 61

frode@optimalnorge.no

LinkedIn

jan eivind
Jan Eivind Aamodt
DAGLIG LEDER

936 36 394

aamodt@optimalnorge.no

LinkedIn

eivind bodding
Eivind Bodding
FAGANSVARLIG | SOME

917 64 717

bodding@optimalnorge.no

LinkedIn

Merete Johnsen
PROSJEKTLEDER

95 73 06 94

merete@optimalnorge.no

LinkedIn

Cecilie Johnsen
TRAINEE | RAPPORTERING OG ANALYSE

23 89 77 66

cecilie@optimalnorge.no

LinkedIn

Thomas Lee Jonskaas
FAGANSVARLIG | SEM

48 12 4114

post@optimalnorge.no

LinkedIn

Knut Sole
SENIORRÅDGIVER

483 88 888

knut@optimalnorge.no

Vibeke Johansen
PROSJEKTLEDER

932 67 827

vibeke@optimalnorge.no

LinkedIn

Carina Behrens
FAGLEDER | INNHOLD

405 54 343

carina@optimalnorge.no

LinkedIn

Siri Rydningen
Trainee

23 89 77 66

siri@optimalnorge.no

KARRIERE

På jobbjakt?

Kvalitet, samspill, takhøyde og kunnskap – fire sentrale og betydningsfulle ord hos oss. Her leverer vi arbeid av høy kvalitet, og har det moro mens vi gjør det! Vil du bli en del av gjengen? Send oss en åpen søknad eller søk på en av våre ledige stillinger.

LES MER HER

Siste artikler: