ansatte optimal norge

Gjengen

Ingen kan være ekspert på alt, men sammen kommer vi ganske nærme. SEO, innhold, rådgivning, SEM, sosiale medier eller inbound – noen av bransjens klokeste hoder finner du her.

håvard foss aamodt
Håvard Foss Aamodt
SENIORRÅDGIVER

936 16 172

havard@optimalnorge.no

LinkedIn

øyvind leithe tømmervåg
Øyvind Leithe Tømmervåg
SENIORRÅDGIVER

975 06 890

oyvind@optimalnorge.no

LinkedIn

robert roth
Robert Roth
SENIORRÅDGIVER

940 03 452

robert@optimalnorge.no

LinkedIn

milaim tafaj
Milaim Tafaj
SENIORRÅDGIVER

942 45 345

milaim@optimalnorge.no

LinkedIn

mia helseth
Mia Helseth
RÅDGIVER

90 01 45 54

mia@optimalnorge.no

LinkedIn

jógvan brimheim unnarsson
Jógvan Brimheim Gunnarsson
LEDER | INBOUND

99 25 24 19

jg@optimalnorge.no

LinkedIn

henrik hammerhei slevigen
Henrik Hammerhei Slevigen
KONSULENT | SEO

902 39 362

henrik@optimalnorge.no

LinkedIn

tonje halvorsen
Tonje Halvorsen
KONSULENT | SEO

920 80 491

tonje@optimalnorge.no

LinkedIn

julian palmer christiansen
Julian Palmer Christiansen
KONSULENT | SEO

926 60 145

julian@optimalnorge.no

LinkedIn

caroline gustavson
Caroline Gustavson
KONSULENT | SOME

951 96 483

caroline@optimalnorge.no

LinkedIn

karoline akre
Karoline Akre
KONSULENT | SOME

926 34 763

karoline@optimalnorge.no

LinkedIn

steinar fosback
Steinar Fosback
FAGANSVARLIG | SEM

930 48 031

steinar@optimalnorge.no

LinkedIn

harry thor bjarnason
Harry Thor Bjarnason
SENIORKONSULENT | SEM

942 23 164

harry@optimalnorge.no

LinkedIn

ane undhjem
Ane Løvereide Undhjem
TEKSTFORFATTER | INNHOLD

924 89 809

ane@optimalnorge.no

LinkedIn

henriette staubo
Henriette Staubo
TEKSTFORFATTER | INNHOLD

452 92 082

henriette@optimalnorge.no

LinkedIn

eivind mosleth
Eivind Mosleth
TEKSTFORFATTER | INNHOLD

918 113 66

eivind@optimalnorge.no

LinkedIn

caroline maugesten
Caroline Maugesten
KONSULENT | INNHOLD & SEO

470 53 068

carolinem@optimalnorge.no

LinkedIn

susann marthinsen
Susann Marthinsen
LEDER | INNHOLD & SEO

930 47 077

susann@optimalnorge.no

LinkedIn

frode berentzen
Frode Berentzen
BYRÅLEDER

47 38 77 61

frode@optimalnorge.no

LinkedIn

jan eivind
Jan Eivind Aamodt
DAGLIG LEDER

936 36 394

aamodt@optimalnorge.no

LinkedIn

renate moe
Renate Hvidevold Moe
MEDARBEIDER | ØKONOMI- OG ADMINISTRASJON

977 91 581

renate@optimalnorge.no

LinkedIn

stina mariann paulsen
Stina Mariann Paulsen
LEDER | ØKONOMI OG ADMINISTRASJON

402 13 959

stina@optimalnorge.no

LinkedIn

eivind bodding
Eivind Bodding
FAGLEDER | SOME & SEO

917 64 717

bodding@optimalnorge.no

LinkedIn

Merete Johnsen
PROSJEKTLEDER

95 73 06 94

merete@optimalnorge.no

LinkedIn

Cecilie Johnsen
PRAKTIKANT | RAPPORTERING

23 89 77 66

cecilie@optimalnorge.no

LinkedIn

KARRIERE

På jobbjakt?

Kvalitet, samspill, takhøyde og kunnskap – fire sentrale og betydningsfulle ord hos oss. Her leverer vi arbeid av høy kvalitet, og har det moro mens vi gjør det! Vil du bli en del av gjengen? Send oss en åpen søknad eller søk på en av våre ledige stillinger.

LES MER HER

Siste artikler: