Robert Roth


Seniorrådgiver
Tlf: 940 03 452
E-post: robert@optimalnorge.no

Milaim Tafaj


Seniorrådgiver
Tlf: 942 45 345
E-post: milaim@optimalnorge.no

Cecilie Johnsen


Analyse og rapportering
Tlf: 23 89 77 66
E-post: cecilie@optimalnorge.no

Jógvan Brimheim Gunnarsson


Leder Inbound Marketing
Tlf: 99 25 24 19
E-post: jg@optimalnorge.no

Henrik Hammerhei Slevigen


Konsulent | SEO (Permisjon)
Tlf: 902 39 362
E-post: seo@optimalnorge.no

Tonje Halvorsen


Konsulent | SEO
Tlf: 23 89 77 66
E-post: tonje@optimalnorge.no

Nina Kambestad


Konsulent | SEO
Tlf: 23 89 77 66
E-post: nina@optimalnorge.no

Kommer snart


Faglig leder SoMe & SEO
Tlf:
E-post: post@optimalnorge.no

Caroline Gustavson


Konsulent | Betalte Medier
Tlf: 951 96 483
E-post: traffic@optimalnorge.no

Karoline Akre


Konsulent | Betalte Medier
Tlf: 926 34 763
E-post: traffic@optimalnorge.no

Steinar Fosback


Fagansvarlig SEM og Programmatisk
Tlf: 930 48 031
E-post: steinar@optimalnorge.no

Harry Thor Bjarnason


Senior SEM konsulent
Tlf: 942 23 164
E-post: traffic@optimalnorge.no

Susann Marthinsen


Leder | Innhold & SEO
Tlf: 930 47 077
E-post: susann@optimalnorge.no

Ane Undhjem


Tekstforfatter
Tlf: 924 89 809
E-post: ane@optimalnorge.no

Stina Mariann Paulsen


Økonomi og administrasjonssjef (Permisjon)
Tlf: 402 13 959
E-post: stina@optimalnorge.no

Renate Hvidevold Moe


Økonomi- og administrasjonsmedarbeider
Tlf: 23 89 77 66
E-post: renate@optimalnorge.no

Deg?


Åpen søknad
Tlf: 23 89 77 66
E-post: post@optimalnorge.no